Цікаві посилання

iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання)

Дуже цікаві матеріали публікує подкаст-ресурс KULT. Тут є безліч цікавих тем: «Романтизм: таємниця, Шевченко, повстання з мертвих», «Леся Українка: світ як горизонт, сократична драма, голос непочутих» та ін.

Цікавинки з біології та фізики дарує подкаст «Буде тобі наука». Тут щотижня обговорюють проблемні питання науки, які кидають виклики сучасному суспільству. Як працюють спогади? Чому ми відчуваємо біль? Хто такий Микола Амосов (начитує співачка Христина Соловій). Як розбити лососеві серце?

Конкурс «Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати.

«Бебрас» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів

Мета конкурсу - наукова популяризація та пропедевтика природничо-математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.

„КОЛОСОК” – єдиний в Україні науково-популярний природничий журнал, що забезпечує інтеграційні підходи в навчанні природознавства